O nas

Profi Systems Technology to wyspecjalizowana spółka technologiczna posiadająca kilka patentów, oferująca innowacyjne rozwiązania  z zakresu odnawialnych źródeł energii wdrażając światowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju efektywności energetycznej

Profi Systems Technology prowadzi działalność związaną z kompleksowym przygotowaniem projektów farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych, biogazowni, instalacji hybrydowych.

Inwestycje w technologie

Rozwijamy szereg przełomowych technologii w tym hybrydową elektrownie fotowoltaiczną w kogeneracji, warstwowy zasobnik wody ciepłej z PCM; turbinę wiatrową o osi pionowej; technologie przetwarzania odpadów miejskich, rolniczych i innych organicznych do paliw i nawozów w innowacyjnej biorafinerii w warunkach polskich.

Inwestycje w technologie

Posiadamy niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną dzięki długoletniej współpracy z Instytutem Maszyn Przepływowych PAN oraz Politechniką Koszalińską. Otrzymaliśmy również akredytację od Agencji Rozwoju Pomorza dla Instytucji Otoczenia Biznesu w zakresie świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MŚP z województwa pomorskiego w ramach projektu SPECTRUM.

logo

Firma Profi Systems Technology utworzyła w 2021 roku nową gałąź funkcjonowania spółki - transgraniczne przemieszczanie odpadów niebezpiecznych. Współpracujemy z partnerem posiadającym jedną z największych sieci spalarni w UE realizującym utylizację odpadów o kodzie 170204* celem dokonania odzysku w procesie R1.